Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tajný Deníček MŮJ

Ahoj asi už víte z uvítací stránky co mě baví ale to není úplně vše...Ale to se dovíte z vyprávění :D

Nebudu se vracet v čase o několik let začnu co se děje teď...

3.2. 2011 jsme byli se školou v Praze v divadle na divadelní komedii Bláznivé nůžky.Den před tím jsem se pohádala s mím úžasným klukem....Nepohádaly jsme se jen si mě nevšímal a to mě dcl štvalo to zná snad každý :D Brečela jsem a kámošky mi byli oporou skoroo jsme se rozešly ale nerozešly a o tom vám budu vyprávět.

Chystala jsem se do divadla abych se mu líbila chtěla jsem to udobřit.Jela jsem s kámoškou a on jel autobusem.Takže to bylo pro mě lehčí ho nevidět.Jely jsme vlakem a tak jsme se spolu bavily ale jen tak jako někdo s někým koho moc nezná...Psala jsem mu zprávu jestly ještě spolu chodíme a on mi potom co jsme vylezly z vlaku řekl že mi na to neodpoví že mu mám říct co si myslím já.Já jsem nechtěla.

Měli jsme rozchod a my jsme chodily po obchodácích s kámoškama :-) a narazily jsme na něho a jeho kámoše chtěly jsme jet výtahem do dalšího poschodí a oni taky tak jsme jely s nima.Kuba ale stál moc blízko dveří a tak jsme čekaly asi půl hodky než se výtah rozjel a pak jsme stejně musely přejít do jiného výtahu :-) ten starej pořád stál a stál.

Po rozchudu jsme seděly  ve velkém sále v první balkóně uplně v zadu a lístky jsme si dávaly po čtyřech :-) . Já a kámošky už jsme byli rozhodnutý kdo jak s sednem ale pak mi kluci s Kubou řekly že seděj    hned vedle nás a já chtěla sedět vedle Kubi a usmířit se s ním.Kluci se dokonce přehodily jenže semnou se kámoška prohodit nechtěla.Balí ho a když zjistila že by vedle mě měl sedět začla žárlit a jak prostě mě na její sedadlo nepustila a já to měla tak krásně promyšlený jak se s ním v ději budu držet za ruce a usmíříme se ale nic z toho seděla jsem sama vedle té rádoby kámošky a vedle mé nej kámošky to bylo jediný štěstí.

Byla přestávka a já se té rádoy kámošky ptala jestli se nemůžu s ní prohodit ona že ne a tak jsem promýšlela jak to uděláme měla jsem nápad že si prohodím s Kubovým kámošem místo ale to by musel sedět vedle mí nejlepší kamarádky a ta ho vedle sebe nechtěla takže jsem musela sedět na tom místě kde jsem seděla před přestávkou.Bylo to hrozný jak vedle mě seděla ta zrátkyně SESTŘENKA DOKONCE!!!!!!!

Ale nic nezmohla stejně jsme se usmířily ale nebylo to přesně podle mích představ vždy mi to zkazí takovýhle rádoby kámošky...Poraďte mi prosím co bych měla udělat děkuji(vím že to je deníček ale deníčka se ptáma co máme dělat tak proto prosím opravdu poraďte co mám dělat jak se s ním mám zblížit natolik abysme se držely za ruce a aby už konečně řekl něco těm svej ctitelkám a kámošům co mě každým krokem pomlouvaj- kluci nevěděj že s ním chodím a nadávaj mi že už semnou chodit nebude at za nim nedolejzám nadávaly nám tak jsme se rozhody ze to budem tajit ale je to hrozný poradte prosím). Zase příště :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

(AlbertCrush, 7. 6. 2018 5:40)

The men's prostate is an essential portion of a male's the reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate gland is situated just as you're watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient for your patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is easily the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years of age. Infections in the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of varieties of prostate infection. It is brought on by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition of the particular defect inside gland as well as the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be a result of trauma to the urinary tract or by infections via other areas from the body. A patient may experience testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal in the prostate defect as well as the use antibiotics and NSAIDs to treat the redness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not yet to determine the causes of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and high lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable weight loss program is important. These are some of the things you can do to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for overall health and this will also keep your urinary track clean.

2. Some studies suggest that several ejaculations each week will assist you to prevent cancer of the prostate.

3. Eat steak without excess. It has been shown that consuming more than four meals of beef every week will increase the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most crucial measure to adopt to be sure a wholesome prostate is usually to select regular prostate health screening. If you are forty years and above, you should select prostate examination at least once annually.

pomoct

(monika, 4. 2. 2011 18:48)

ahoj to je zajímavý a dost hustý ta tvá rádobi kámoška je fakt kráva!!!kdybych byla na tvém místě tak bych jí dala takovýho facana že by se nezvedla!!a s tím klukem jd s nim ven a tam udělej vše co znáš a jestli se bojíš francouzáka tak se ho zeptej a jestli se i bojíš zeptat tak řekni že ti někdo říkal že ti něc chce ale že se to bojí říct a dožen ho k tomu aby řekl že chce francka.. kdyby říkala já nic nechci tak řekni aha ale kdybys fakt neco chtel tak bys to řekl a jestli si mu nekdy neco řekla tajnýho nebo tak tak to vytahni ze je ted na rada on jestly jste si dala uz tu normal pusu a dal ti ji on tak chce aji francka u veciny to tak je takže se do toho pust hodne stestí

Re: pomoct

(tereza, 4. 2. 2011 19:20)

dekuji ale jsem stydlivka to co ti co me znaj muzou posoudit :D

Re: Re: pomoct

(monika, 4. 2. 2011 19:21)

ale to je uplně jedno snad ne hlavně že to uděláš pak ti bude hej schop se!!

Re: Re: Re: pomoct

(tereza, 4. 2. 2011 19:22)

tak já to skusím

Re: Re: Re: Re: pomoct

(monika, 4. 2. 2011 19:22)

takhle se mi to líbí :D

 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 16262
Měsíc: 48
Den: 5